Sıkça Sorulan Sorular

Tabs

Poda 110cm x 125c H=220cm ebatlarında olup, kurulum için 200cm x 135cm H=230 cm alana ihtiyaç vardır

Poda size özel bir çalışma ortamı sunar. Güvenlik ve konfor sağlayan donanımı ile çalışmalarınızın kesintisiz devam etmesine yardımcı olur. Ofis içi çalışma standartlarını evinizde kendinizi en rahat hissettiğiniz alana taşır.

Şarjlı matkap kullanabilen ve temel elektrik bilgisi olan 2 kişi tarafından kurulum kılavuzundaki yönergeler takipedilerek kurulabiir. Arzu edilirse ücret karşılığı Poda servis elemanları tarafından da kurulum gerçekleştirilebilmektedir.

Poda’nın iç ve dış cephe tasarımı üretim aşamasında bize ileteceğiniz renkler üzerinden düzenlenebilir. Aynı zamanda cam kapı üzerine One vision (Tek yönlü geçirgen) bir uygulama yapılmaktadır. Bu uygulamada kullanılacak olan görseli kendi ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz.

0212 286 41 41 nolu telefondan, www.tempoda.biz web adresinden veya https://www.alibaba.com/product-detail/TempOda-Safe-Workplace-for-Home_62023642555.html?spm=a2700.galleryofferlist.0.0.55006e26CrqUns adresi üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda tempodaorder@tempocagri.com adresinden talebinizi iletmeniz üzerine satış ekibimiz sizinle irtibat kuracaktır.

Minimum kiralama süresi 3 aydır. 6-9-12-24 ve 36 ay kiralama seçenekleri mevcuttur. Kiralama Hizmet Sözleşmesi’ni imzalamanız ardından üretim ve tedarik süreci başlamaktadır. Kiralama süresinin 1/6’sı oranında teminat kapora bedeli alınmaktadır

Kiralama sözleşmesi süresi içinde iade etmek isterseniz, kalan kiralama süresinin 50% oranında iptal bedeli uygulanmaktadır.

Duvarlarında ses izolasyonu mevcut olup, cam kapı temperli olduğundan yine de ses geçirebilir.

Mevcut versiyon şu an için sadece iç mekanlara özel tasarlanmıştır.

tempodaorder@tempocagri.com adresine mail atabilir ya da ………………… Numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Poda’ya sadece giriş şifresini bilen kişiler giriş yapabilir. Kapı kapatıldıktan sonra şifreyi bilmeyen kişilerin erişimi mümkün değildir. Kapısının açık bırakılması halinde sistem 30 saniye içerisinde kendisini kapatmaktadır.
Net 275 Kg – Brüt ( ambalajlı ) 300 Kg ağırlığındadır.

Konsinye ürün talepleriniz için lütfen tempodaorder@tempocagri.com adresinden bizimle iletişime geçiniz.

Poda yangına veya depreme dayanaklı değildir.

Aydınlatma ve iç renkleri ile kapalı bir ortam hissi uyandırmaz. Cam kapısı ile gün ışığının içeri girişine olanak sağlar. Poda içinde çalışma düzeninizi saatte bir mola verecek şekilde ayarlamanızı tavsiye ederiz.

Standart üründe bu özellikler bulunmamaktadır. Kişiye özel siparişlerde talebe göre dahil edilebilir.

Poda’yı kullanacağınız amaca bağlı olarak internet erişimi ihtiyacınız olabilir. Fiber, ADSL/VDSL ya da Mobil Internet kullanabilirsiniz. Tercih ettiğiniz Operatör/Hizmet Sağlayıcı ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

İklimlendirme için gerekli sistem mevcuttur.